VærenTyrenTvillingeneKrepsenLøvenJomfruenVektenSkorpionenSkyttenSteinbukkenVannmannenFiskene
7900 0411

Ring Hilde idag!

Ring meg nå!
7900 0411
Gi meg en
tilbakemelding
Jeg kan være behjelpelig med:

*Veiledning/Tarot
*Drømmetyding
*Energibalansering/blokkeringer
*Husrens
*Selvutvikling/forståelse
*Bevisstgjøring
*Gamle mønster
*Tidligere liv
*Healing
*Motivering

Det meste som jeg holder på med i dag er blitt kanalisert til meg, jeg er såkalt selvlært, som jeg liker å kalle det. Jeg har alltid blitt ledet til den informasjonen som jeg trenger til en hver tid, enten via drømmer eller via tilfeldige møter eller sammentreff. Personlig så mener jeg at ingen ting er tilfeldig men at vi alle har muligheten til å bli ledet dit vi skal, bare vi lærer oss å lytte, samt å stole på oss selv.

Målet mitt når jeg veileder er at du skal kunne se mange nye muligheter og det beste i deg selv og andre. Det er ikke alltid jeg kan fortelle deg det du umiddelbart ønsker å høre, men at det etter hvert kan motiverer og bevisstgjøre deg i forhold til dine egne resurser, ferdigheter, veivalg og mål.

Sitat: Vi er alle ett, men vi er ikke like! Selv om vi kommer fra en og samme kilde, er vi individualiserte uttrykk for kilden og dermed unike! Ha respekt for at du er unik, - og vær den du kom hit for å være! (Wayne W. Dyer)

Jeg er lidenskaplig opptatt og interessert i energier, og jeg er, og har vært hypersensitiv siden jeg var ei lita jente, noe som både er min svakhet og min styrke. Som igjen har ledet meg til å utvikle serien Krystallvann, Aura og Energisprayessenser.

Noe jeg syns er like spennende er drømmene våre. Et fantastisk redskap til selvforståelse. Et godt tips er å skrive drømmedagbok. Noter deg drømmen med en gang du våkner, slik at du kan ta fatt på tolkningene når du er våken. Er drømmene budskap fra underbevisstheten eller fra guidene våre?
Eller begge deler? Men uansett så har de et budskap.
Har du mange drømmer som du ikke forstår?
Drømmer som gjentar seg eller handler om noe av det samme?
Jeg kan hjelpe deg å forstå budskapet fra drømmene dine.

Til daglig jobber jeg som energiterapeut, healer og tarot/veiledning og aurafotografering. Samt at jeg bruker astrologi, numerologi i tillegg til kunnskapen som jeg har tillagt meg gjennom livet.

Jeg er uhøytidelig, glad, ærlig og direkte.

Vi snakkes!

I Lys & Kjærlighet

Hilsen
Hilde Synnøve Jønvik

Kontura AS
PB 263 Økern
0510 Oslo